صفحه نخست | شرايط دعوت به همکاری | ثبت نام | پيگيري و رويت مشخصات | يادآوري كد رهگيري | سوالات متداول | ارتباط با ما
سامانه ثبت نام در جذب نیروی انسانی شرکت پالایش پارسیان سپهربسمه تعالی
ضوابط و معیارهای جذب و استخدام نیروی انسانی در شرکت پالایش پارسیان سپهربا استعانت از خداوند متعال شرکت پالایش پارسیان سپهر در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه های استخدامی از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و سایر موارد دیگر که در ذیل به آن اشاره می شود، طبق قوانین کار مدت معین (تامین اجتماعی) استخدام نماید.
- در راستای اجرای ماده (12) آئین نامه خدمات پرسنلی و مواد (7) تا (13) فصل دوم قانون کار (قرارداد کار) و تبصره مربوط و با عنایت به ساختار سازمانی شرکت و سمت های تعریف شده در آن وضوابط مربوط به جذب و استخدام نیروی انسانی در شرکت با رعایت نظام نامه جذب نیروی انسانی (موضوع نامه شماره 41 مورخ 1398/01/17 گروه توسعه انرژی تدبیر) تدوین و پس از تصویب به اجرا درآید تا یکی از اهداف شرکت که ناظر به عدالت در استخدام نیروی انسانی می باشد، تحقق یابد.

1- هدف:
الف: بکارگیری نیروی انسانی شایسته متناسب با شرایط احراز سمت های منظور شده برای جذب نیروی انسانی جدید از طریق انتخاب اصلح.
ب: برقراری عدالت در سنجش علمی کلیه داوطلبان خدمت در شرکت به منظور انتخاب افراد واجد شرایط متناسب با نیازمندیهای استخدامی و تحقق شایسته گزینی مبتنی بر اصول و معیارهای شغلی با رویکرد پرهیز از استخدام های خارج از فضای رقابتی و تأکید بر رعایت فرآیند نظام مند ورود به خدمت در شرکت در راستای اهداف مشروحه

2- کلیات:
الف: نیروی انسانی مورد نظر علاوه بر داشتن شرایط عمومی استخدام، بایستی از سلامت جسمی و روانشناختی برخوردار باشد.
ب: ویژگی های نیروی انسانی مورد نیاز که از سوی شرکت اعلام می شود، باید بر حسب ضرورت های شغلی در ابعاد زیر مشخص و معین شده باشد:
(1)- دانش: شامل مقطع، رشته/ گرایش تحصیلی، اطلاعات تخصصی و مرتبط، گواهینامه های تخصصی لازم و سایر آموزش های ویژه.
(2)- مهارت های ویژه شغلی منطبق با استانداردهای لازم و داشتن تجربه مورد نیاز
(3)- استعدادها و توانایی های ذهنی، ادراکی و شناختی (استعداد ریاضی، استعداد کلامی، استعداد فضایی، استعداد فنی و ...)حسب مورد
(4)- ویژگی های شخصیتی و رفتاری (علایق، ارزش ها، نگرش ها، مهارت های اجتماعی) و دیگر ویژگی های مرتبط با شغل
(5)- متدین بودن و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
(6)- کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم قانونی قبل از تاریخ برگزاری آزمون
(7)- عدم اشتغال به تحصیل تحت هیچ عنوان و فراغت از تحصیل قبل از تاریخ برگزاری آزمون
(8)- نداشتن تعهد کاری در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی
(9)- عدم محکومیت به فساد اخلاقی و نداشتن سوء سابقه کیفری و محکومیت
(10)- مدارکی مورد قبول است که طی استعلامات از وزارت علوم و تحقیقات مورد تایید قرار گیرد
(11)- پس از برگزاری آزمون کتبی، بر اساس سه برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت حضور در مصاحبه فنی و تخصصی و روانشناختی اقدام می شود
(12)- به تقاضای متقاضیان بعد از موعد مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد
(13)- ثبت نام در آزمون صرفا از طریق آدرس مندرج در این آگهی می باشد
(14)- چنانچه واجدین شرایط امتیاز مورد قبول در هریک از مراحل آزمون را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی منتفی خواهد بود
(15)- جذب نیرو صرفا در واحدهای مورد نیاز شرکت در محل مجتمع واقع در شهرستان مهر ، شهرستان عسلویه و تهران می باشد
(16)- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به میزان 5 سال گرفته خواهد شد.
(17)- شرایط اولویت های اجتماعی مطابق با جدول ذیل:
ردیف اولویت معاف از شرط معدل اولویت امتیاز در آزمون کتبی
1 جانبازان 1 نمره هر5% جانبازی 3% و نهایتاً 20 در صد کل امتیاز کسب شده
2 آزادگان 1 نمره هرسال اسارت 2% و نهایتاً 20 در صد کل امتیاز کسب شده
3 رزمندگان 1 نمره هر 1 ماه حضور در جبهه 1% و نهایتاً 20 در صد کل امتیاز کسب شده
4 فرزندان شهدا،مفقودین،آزادگان و جانبازان 1 نمره 20 در صد کل امتیاز کسب شده

3- سن مقتضی جهت استخدام
حداکثر سن برای ورود به آزمون 32 سال می باشد (تاریخ 1366/07/01 به بعد).
تبصره: مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر 24 ماه) به حداکثر سن داوطلب اضافه خواهد شد.

4- شرط معدل برای داوطلبان استخدام
حداقل معدل کل برای داوطلبان استخدام عدد 14 می باشد. (معدل 13.99 هم مورد قبول نمی باشد.)

5- گواهینامه های مورد لزوم
داوطلبان استخدام باید قبلاً مدارک تحصیلی و تخصصی و حرفه ای معتبر مورد لزوم را به شرکت ارائه دهند. هرگاه در آینده قوانینی وضع شود که طبق آن کسب گواهینامه های ویژه برای اشتغال به پاره ای از مشاغل ضروری شمرده شود، کارکنان شاغل نیز موظف به تحصیل و ارائه آن به شرکت می باشند تا بتوانند عهده دار وظایف مشمول قانون گردند.

6- معاینه پزشکی
طبق قانون تأمین اجتماعی کلیه داوطلبان استخدام از لحاظ تندرستی باید واجد شرایط معینی باشند که توسط پزشکان سازمان تأمین اجتماعی یا مراکز بهداشتی و درمانی طرف قرارداد با شرکت تعیین می گردد. همچنین از داوطلبانی که جهت اشتغال به کارهای ویژه در نظر گرفته شده و شرایط بدنی خاصی از آنها انتظار می رود توسط شرکت معاینه پزشکی ویژه بعمل می آید.
کارکنانی که پس از ترک خدمت مجدداً به استخدام شرکت در آمده باشند چنانچه مدت ترک خدمت آنان از شش ماه کمتر باشد احتیاج به معاینه مجدد نخواهند داشت مگر در مواردی که شرکت این امر را ضروری بداند.

7- سوابق خدمت قبلی
مدیریت منابع انسانی ملزم است که از داوطلبان استخدام بخواهد مدارک حاکی از سوابق خدمت قبلی خود در مؤسسات دیگر را جهت درج در پرونده استخدامی و سایر اقدامات اداری مرتبط ارائه دهد.
تبصره: سوابق خدمت قبلی باید مورد تأیید تأمین اجتماعی قرار گرفته و تأییدیه آن ارائه گردد.

8- میزان تحصیلات
حداقل میزان تحصیلات برای استخدام کارکنان نباید از مقطع تحصیلی فوق دیپلم کمتر باشد. لیکن در مواردی که برای مشاغل معینی تحصیلات بیشتری پیش بینی شده است رعایت این شرط به عنوان یکی از شرایط استخدام لازم الاجرا است.
تذکر: رشته و گرایش انتخابی می بایست مطابق با عنوان رشته و گرایش تحصیلی در مدرک دانشگاهی باشد در غیر این صورت در صورت قبولی از مصاحبه حذف خواهید شد.
9- وضع تأهل و تجرد
چون بخشی از مزایای شرکت از قبیل خدمات درمانی، پرداخت غرامات، مستمری و پاره ای از هزینه ها شامل همسر و اولاد کارکنان نیز می شود بنابراین وضع تأهل و تجرد کارکنان باید در موقع استخدام مشخص و در پرونده استخدامی وی ذکر گردد. بعلاوه کارکنان باید از هر نوع تغییری که در وضع تجرد و تأهل و تعداد اولاد وی داده می شود، با ارائه مدارک رسمی و قابل قبول برای شرکت مراتب را به مدیریت منابع انسانی اطلاع دهد تا در پرونده پرسنلی وی منعکس گردد.
تبصره: در شرایط مساوی اولویت استخدام با نیروهای متأهل می باشد.

10- مراحل آزمون ها و ارزیابی داوطلبان استخدام
جهت تعیین سطح معلومات عمومی، پایه و دانش فنی و ارزیابی روانشناختی داوطلبان استخدام در مقاطع مختلف تحصیلی، آزمون های علمی (کتبی و مصاحبه) به شرح ذیل بعمل می آید:

- آزمون علمی (کتبی)
الف: از داوطلبان استخدام در کلیه مقاطع تحصیلی آزمون کتبی عمومی و دروس تخصصی مرتبط با مقطع و رشته تحصیلی (حسب مورد) و روانشناختی بعمل می آید.
تبصره 1: داوطلبانی جهت دعوت به مرحله مصاحبه مجاز خواهند شد که حداقل 60 درصد نمره میانگین 3 نفر برتر هر رشته را کسب نمایند.
تبصره 2: انتخاب داوطلبان استخدام در مرحله آزمون به میزان سه برابر مجوز از بالاترین امتیاز (با وزن سی درصد برای دروس عمومی و هفتاد درصد برای دروس تخصصی) صورت می پذیرد. افراد دارای بالاترین امتیاز به ترتیب، برای ورود به مرحله مصاحبه انتخاب می شوند.
تبصره 3: از داوطلبان استخدام آزمون کتبی شامل: زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، مبانی رایانه، هوش و استعدادهای تحصیلی- شناختی و دروس تخصصی مرتبط با مقطع و رشته تحصیلی (حسب مورد) بعمل می آید.
تبصره 4: به نمره کتبی داوطلبان بومی شهرستان محل کار در شهرستان های عسلویه، بندر کنگان، جم، بندر دیر، مهر و لامرد 20 درصد نمره مکتسبه و بومی استان بوشهر و فارس 10 درصد نمره مکتسبه اضافه خواهد شد و ملاک مقایسه با سایر داوطلبان خواهد بود.
تذکر : در صورت تعلق گرفتن چند ضریب افزایشی به نمره داوطب، یکی از آنها و بیشترین آن در محاسبات نمره کتبی منظور می گردد.
تبصره 5: 70 درصد راه یافتگان به مصاحبه در مقطع کاردانی و 50 درصد راه یافتگان به مصاحبه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بومی استان محل خدمت (عسلویه و مهر ) خواهند بود و در مرحله مصاحبه همه داوطلبان پس از انجام مصاحبه بدون هیچ برتری و درصد خاصی در میزان قبول شدگان با همدیگر مقایسه خواهند شد.

- مصاحبه:
ملاک ورود به مرحله مصاحبه نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. مصاحبه در دوبخش تخصصی و ارزیابی روانشناختی انجام می گیرد.
هدف از بخش تخصصی مصاحبه، ارزیابی فعالیت ها و تجارب کاری مرتبط با شغل و رشته تحصیلی، برای توانمندی ها و قابلیت های فرد در رابطه با دانش فنی و تخصصی و دیگر مهارت های متقاضی می باشد. مجموع امتیازات بخش مصاحبه تخصصی 100 خواهد بود شامل 60% مصاحبه تخصصی و 40% آزمون کتبی که ارزیابی روانشناختی نقش فقط ردکننده یا قبول کننده جهت ارزیابی مصاحبه تخصصی دارد و هیچ نقشی در نمره نهایی پذیرفته شدگان ندارد.
در بخش مصاحبه روانشناختی، داوطلب از بعد سازگاری روانشناختی، چگونگی تعاملات و مهارت های اجتماعی و مهارت های مقابله ای و ... ارزیابی می گردد.

- انتخاب قبول شدگان:
الف: نفرات انتخاب شده در مرحله آزمون علمی (کتبی) براساس جمع امتیازات کسب شده در آن آزمون و مصاحبه به ترتیب اولویت بالاترین امتیاز در فهرست قبول شدگان سهمیه تخصصی قرار می گیرند.
تبصره: در صورت مساوی بودن نمرات مکتسبه داوطلبان اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با بومی شهرستان و سپس بومی استان می باشد.
در صورت عدم تأمین نیرو، از داوطلبان غیر بومی شهرستان ها و استان های همجوار محل خدمت بر حسب امتیازات مکتسبه دعوت به عمل می آید.

تعریف داوطلب بومی:
داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد یا صدور خود یا همسر وی آن شهرستان یا یکی از شهرهای استان محل خدمت بوده و یا دیپلم خود را از آن شهرستان یا استان محل خدمت دریافت کرده و یا خود فرد حداقل سه سال سابقه سکونت یا اشتغال در شهرستان محل خدمت بنا به گواهی اداره کار/ فرمانداری داشته باشد.
تبصره: ملاک عمل درخصوص شرایط بومی آخرین تقسیمات جغرافیایی کشور می باشد.

- طب صنعتی:
معاینات طب صنعتی توسط مراکز بهداشتی و درمانی طرف قرارداد با شرکت انجام می شود.
مقیم شدن نفراتی که در تمام مراحل نمره قبولی را اخذ نموده و مجوز جذب را پس از طی مراحل گزینش، حراست و ... دریافت کرده اند در محل خدمت الزامی می باشد.

- جداول رشته ها، مشاغل و محل های خدمت مورد نیاز

جدول رشته های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد نیاز بر حسب محل خدمت و جدول مشاغل
ردیف رشته تحصیلی محل خدمت مشاغل
1کارشناسی و کارشناسی ارشد
بهداشت محيط - همه گرایش ها
مهرکارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس بهداشت حرفه اي و طب صنعتي ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
2کارشناسی و کارشناسی ارشد
بهداشت حرفه اي - همه گرایش ها
عسلویهرئيس ايمني ، مهندس ارشد ايمني
مهررئيس ايمني ، مهندس ارشد ايمني ، کارشناس نظارت بر طراحي و اجراي ايمني ، کارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس بهداشت حرفه اي و طب صنعتي
3کارشناسی و کارشناسی ارشد
محيط زيست - همه گرایش ها
مهرکارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس حفاظت محيط زيست ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
4کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست
مهرکارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس حفاظت محيط زيست ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
5کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي ايمني - همه گرایش ها
عسلویهرئيس ايمني ، مسئول ايستگاه آتش نشاني ، مهندس ارشد ايمني
مهررئيس ايمني ، مسئول ايستگاه آتش نشاني ، مهندس ارشد ايمني ، کارشناس نظارت بر طراحي و اجراي ايمني ، کارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
6کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي ايمني و بازرسي فني - همه گرایش ها
مهرمسئول بازرسي انبار ، کارشناس بازرسي فني (رنگ عايق خوردگي فلزات) ، کارشناس بازرسي فني کالا ، مهندس ارشد بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس ارشد خوردگي و حفاظت فلزات ، مهندس بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس بازرسي جوشکاري ، مهندس جوشکاري و تعميرات خطوط لوله ، مهندس خوردگي و حفاظت فلزات
7کارشناسی و کارشناسی ارشد
آمار - همه گرایش ها
تهرانکارشناس بودجه و کنترل هزينه و گزارشات ، مسئول سند رسي و کنترل اسناد
مهرکارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، حسابدار ارشد اموال انبار و کالا
8کارشناسی و کارشناسی ارشد
اقتصاد - همه گرایش ها
تهرانکارشناس بودجه و کنترل هزينه و گزارشات ، رئیس مهندسی فروش تحقیقات و مطالعات بازار ، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش خارجی
مهرکارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، مسئول امور گمرک، ترخیص و حمل کالا
9کارشناسی و کارشناسی ارشد
حسابداري - همه گرایش ها
تهرانکارشناس بودجه و کنترل هزينه و گزارشات ، مسئول سند رسي و کنترل اسناد ، مسئول حسابداری خرید و فروش
عسلویههماهنگ کننده امور مالي منطقه
مهرکارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، حسابدار ارشد اموال انبار و کالا ، حسابدار ارشد حقوق و دستمزد ، حسابدار پيمانها ، حسابدار خريد و فروش ، کارشناس حسابداري صنعتي و بهاي تمام شده ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، هماهنگ کننده ارشد امور مالی طرح ها
10کارشناسی و کارشناسی ارشد
حقوق - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد امور حقوقي
11کارشناسی و کارشناسی ارشد
روان شناسي - همه گرایش ها
تهرانکارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه
مهرمسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ )
12کارشناسی و کارشناسی ارشد
علوم ارتباطات اجتماعی - همه گرایش ها
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس مهندسي فروش تحقيقات و مطالعات بازار ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه
عسلویهکارشناس هماهنگي و نظارت بر مبادلات محصولات
مهرکارشناس ثبت و سفارشات کالا ، هماهنگ کننده تدارکات و تامين کالاي طرح ، مسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ )
13کارشناسی و کارشناسی ارشد
علوم سياسي - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد امور حقوقي ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه
14کارشناسی ارشد
MBA - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، رئیس مهندسی فروش تحقیقات و مطالعات بازار ، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش خارجی
عسلویهکارشناس ارشد نظارت بر عملیات بارگیری و تحویل محصولات
مهرکارشناس برنامه ريزي و تامين نيروي انساني ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، مسئول امور گمرک، ترخیص و حمل کالا
15کارشناسی و کارشناسی ارشد
مديريت - بازرگاني
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي ، کارشناس مهندسي فروش تحقيقات و مطالعات بازار ، مسئول خريد خوراک ، کارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه ، مسئول حسابداری خرید و فروش ، رئیس مهندسی فروش تحقیقات و مطالعات بازار ، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش خارجی
عسلویهکارشناس هماهنگي و نظارت بر مبادلات محصولات ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس نظارت بر عمليات بارگيري و تحويل محصولات ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، کارشناس ارشد نظارت بر عملیات بارگیری و تحویل محصولات
مهرکارشناس بررسي و شناسايي منابع و طبقه بندی کالا، کارشناس ثبت و سفارشات کالا ، کارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، متصدي کنترل موجودي و تنظيم تقاضا ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، مسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، مسئول بازرسي انبار ، مسئول رسيد و ارسال کالا ، هماهنگ کننده تدارکات و تامين کالاي طرح ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، مسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ ) ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، کارشناس آموزش و توسعه نیروی انسانی ، هماهنگ کننده ارشد امور مالی طرح ها ، مسئول امور گمرک، ترخیص و حمل کالا
16کارشناسی و کارشناسی ارشد
مديريت - مالي
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي ، کارشناس مهندسي فروش تحقيقات و مطالعات بازار ، مسئول خريد خوراک ، کارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس بودجه و کنترل هزينه و گزارشات ، مسئول سند رسي و کنترل اسناد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه ، مسئول حسابداری خرید و فروش
عسلویهکارشناس هماهنگي و نظارت بر مبادلات محصولات ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس نظارت بر عمليات بارگيري و تحويل محصولات ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه
مهرکارشناس ثبت و سفارشات کالا ، کارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، متصدي کنترل موجودي و تنظيم تقاضا ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، مسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، مسئول بازرسي انبار ، مسئول رسيد و ارسال کالا ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، مسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ ) ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، حسابدار ارشد اموال انبار و کالا ، حسابدار ارشد حقوق و دستمزد ، حسابدار پيمانها ، حسابدار خريد و فروش ، کارشناس حسابداري صنعتي و بهاي تمام شده ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، کارشناس آموزش و توسعه نیروی انسانی ، هماهنگ کننده ارشد امور مالی طرح ها
17کارشناسی و کارشناسی ارشد
مديريت - منابع انساني
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي ، کارشناس مهندسي فروش تحقيقات و مطالعات بازار ، مسئول خريد خوراک ، کارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه
عسلویهکارشناس هماهنگي و نظارت بر مبادلات محصولات ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس نظارت بر عمليات بارگيري و تحويل محصولات ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه
مهرکارشناس ثبت و سفارشات کالا ، کارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، متصدي کنترل موجودي و تنظيم تقاضا ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، مسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، مسئول بازرسي انبار ، مسئول رسيد و ارسال کالا ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، کارشناس برنامه ريزي و تامين نيروي انساني ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، مسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ ) ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، کارشناس آموزش و توسعه نیروی انسانی
18کارشناسی و کارشناسی ارشد
مديريت - سایر گرایش ها
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي ، کارشناس مهندسي فروش تحقيقات و مطالعات بازار ، مسئول خريد خوراک ، کارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس امور پرسنلي و دبیرخانه محرمانه
عسلویهکارشناس هماهنگي و نظارت بر مبادلات محصولات ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس نظارت بر عمليات بارگيري و تحويل محصولات ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه
مهرکارشناس ثبت و سفارشات کالا ، کارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، متصدي کنترل موجودي و تنظيم تقاضا ، مسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، مسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، مسئول بازرسي انبار ، مسئول رسيد و ارسال کالا ، متصدي انبار کارگاه مرکزي ، هماهنگ کننده کالاي ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، مسئول امور مستغلات ( شهرک کمپ ) ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، هماهنگ کننده امور مالي منطقه ، کارشناس آموزش و توسعه نیروی انسانی
19کارشناسی و کارشناسی ارشد
IT - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس پشتيباني فني و سخت افزار ، کارشناس شبکه و مخابرات و ارتباطات ، کارشناس سيستمهاي الکترونيکي و امنيت اطلاعات ، کارشناس طراحی و توسعه نرم افزار
20کارشناسی و کارشناسی ارشد
علوم کامپيوتر - همه گرایش ها
تهرانکارشناس پشتيباني فني و سخت افزار ، کارشناس شبکه و مخابرات و ارتباطات ، کارشناس سيستمهاي الکترونيکي و امنيت اطلاعات ، کارشناس طراحی و توسعه نرم افزار
21کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي كامپيوتر - همه گرایش ها
تهرانکارشناس پشتيباني فني و سخت افزار ، کارشناس شبکه و مخابرات و ارتباطات ، کارشناس سيستمهاي الکترونيکي و امنيت اطلاعات ، کارشناس طراحی و توسعه نرم افزار
22کارشناسی و کارشناسی ارشد
شيمي (آزمایشگاه) - همه گرایش ها
تهرانکارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي
عسلویهرئيس آزمايشگاه ، شيميست ، شيميست ارشد
مهرمسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، رئيس آزمايشکاه ، شيميست ، شيميست ارشد
23کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي شيمي/پليمر - HSE
عسلویهرئيس ايمني ، مسئول ايستگاه آتش نشاني ، مهندس ارشد ايمني
مهررئيس ايمني ، مسئول ايستگاه آتش نشاني ، مهندس ارشد ايمني ، کارشناس نظارت بر طراحي و اجراي ايمني ، کارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
24کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي شيمي/پلیمر- محيط زيست
مهرکارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس حفاظت محيط زيست ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
25کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي شيمي/پليمر
سایر گرایش ها بجز صنایع غذایی
تهرانکارشناس بازاريابي و فروش خارجي ، کارشناس بازاريابي و فروش داخلي ، کارشناس خريد مواد شيميايي کاتاليست ها و لوازم ازمايشگاهي ، مسئول خريد خوراک ، کارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس ارشد امور قراردادها ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهمسئول ايستگاه آتش نشاني ، مسئول نوبتکاري بهره برداري منطقه ، مهندس اتاق کنترل ، مهندس نوبتکار اتاق کنترل عمليات مخازن و سرويس هاي جانبي ، مهندس نوبتکار اتاق کنترل واحد هاي بهره برداري
مهرکارشناس بررسي و شناسايي منابع و طبقه بندی کالا، مسئول انبارهاي مواد شيميايي لوازم آزمايشگاهي و کاتاليستها ، مسئول ايستگاه آتش نشاني ، مسئول نوبتکاري بهره برداري منطقه ، مهندس اتاق کنترل ، مهندس نوبتکاري اتاق کنترل بهره برداري سرويس هاي جانبي و واحد اب برق ، مسئول برآورد و تعيين مقادير
26کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي نفت - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد امور قراردادها
عسلویهمسئول نوبتکاري بهره برداري منطقه ، مهندس اتاق کنترل ، مهندس نوبتکار اتاق کنترل عمليات مخازن و سرويس هاي جانبي ، مهندس نوبتکار اتاق کنترل واحد هاي بهره برداري
مهرمسئول نوبتکاري بهره برداري منطقه ، مهندس اتاق کنترل ، مهندس نوبتکاري اتاق کنترل بهره برداري سرويس هاي جانبي و واحد اب برق
27کارشناسی و کارشناسی ارشد
معماري - همه گرایش ها
مهرمهندس نظارت بر اجراي سيويل و سازه ، کارشناس نظارت بر اجرای سیویل و سازه
28کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي عمران - محيط زيست
مهرکارشناس HSE طرح ها ، کارشناس ايمني ، کارشناس حفاظت محيط زيست ، مسئول آموزش، بهداشت و محیط زیست
29کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي عمران - حمل و نقل
مهرمسئول ترابري و ماشين الات سبک وسنگين ، مهندسي سيويل و سازه ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي سيويل و سازه ، کارشناس نظارت بر اجرای سیویل و سازه
30کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي عمران - سایر گرایش ها
مهرمهندسي سيويل و سازه ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي سيويل و سازه ، کارشناس نظارت بر اجرای سیویل و سازه
31کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي برق - مخابرات
تهرانکارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس شبکه و مخابرات و ارتباطات ، کارشناس ارشد امور قراردادها ، کارشناس سيستمهاي الکترونيکي و امنيت اطلاعات ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، مهندس برق ، مهندس تعميرات مخابرات
مهرمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي پيشگيرانه و دوره اي ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، کارشناس برنامه ريزي و براورد هزينه ، مهندس برق ، مهندس تعميرات برق ، مهندس تعميرات مخابرات ، مهندس جرثقيل سقفي و بالابرها ، مهندسي ابزار دقيق ، مهندسي برق ، کارشناس نظارت بر طراحي برق ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي ابزار دقيق و مخابرات ، مهندس نظارت بر اجراي برق
32کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي برق - سایر گرایش ها
تهرانکارشناس خريد برق و ابزار دقيق ، کارشناس ارشد امور قراردادها ، کارشناس سيستمهاي الکترونيکي و امنيت اطلاعات ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، مهندس برق ، مهندس تعميرات مخابرات
مهرمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي پيشگيرانه و دوره اي ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، کارشناس برنامه ريزي و براورد هزينه ، مهندس برق ، مهندس تعميرات برق ، مهندس تعميرات مخابرات ، مهندس جرثقيل سقفي و بالابرها ، مهندسي ابزار دقيق ، مهندسي برق ، کارشناس نظارت بر طراحي برق ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي ابزار دقيق و مخابرات ، مهندس نظارت بر اجراي برق
33کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي صنايع - همه گرایش ها
تهرانکارشناس ارشد برنامه ريزي راهبردي ، کارشناس ارشد سيستم هاي اطلاعات و مديريت ، کارشناس برنامه ريزي بهبود روش ها و بهره وري توليد ، کارشناس پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهکارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس نظارت بر عمليات بارگيري و تحويل محصولات ، کارشناس ارشد نظارت بر عملیات بارگیری و تحویل محصولات
مهرکارشناس بررسي و شناسايي منابع و طبقه بندی کالا، کارشناس طبقه بندي و مکانيزه کالا ، متصدي کنترل موجودي و تنظيم تقاضا ، مسئول بازرسي انبار ، مسئول رسيد و ارسال کالا ، هماهنگ کننده تدارکات و تامين کالاي طرح ، کارشناس ارشد برنامه ريزي پيشگيرانه و دوره اي ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، کارشناس برنامه ريزي و براورد هزينه ، کارشناس برنامه ريزي و کنترل پروژه ، کارشناس برنامه ريزي و تامين نيروي انساني ، کارشناس روابط کار و خدمات ارکان ثالث ، کارشناس ارشد کنترل پروژه ها و هزينه ها ، حسابدار ارشد اموال انبار و کالا ، کارشناس آموزش و توسعه نیروی انسانی
34کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي مواد - همه گرایش ها
مهرکارشناس بازرسي فني (رنگ عايق خوردگي فلزات) ، کارشناس بازرسي فني کالا ، مهندس ارشد بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس ارشد خوردگي و حفاظت فلزات ، مهندس بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس بازرسي جوشکاري ، مهندس جوشکاري و تعميرات خطوط لوله ، مهندس خوردگي و حفاظت فلزات
35کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي مکانيک - گرایش جوش
تهرانکارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس ارشد امور قراردادها ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، مهندس تعميرات مکانيک ماشين آلات دوار ، مهندس تعميرات مکانيک و تجهيزات ثابت ، مهندسي تراشکاري
مهرمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي پيشگيرانه و دوره اي ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس بازرسي فني کالا ، کارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، کارشناس برنامه ريزي و براورد هزينه ، کارشناس مهندسي تعميرات مکانيک ، مهندس ارشد بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس بازرسي جوشکاري ، مهندس تراشکاري ، مهندس تعمير و تنظيم شيرهاي ايمني ، مهندس تعميرات تجهيزات ثابت و شيرهاي صنعتي ، مهندس تعميرات مکانيک ماشين آلات دوار ، مهندس جرثقيل سقفي و بالابرها ، مهندس جوشکاري و تعميرات خطوط لوله ، مهندسي مکانيک ، کارشناس نظارت بر طراحي مکانيک ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي مکانيک ، مهندس ارشد نظارت بر اجرای مکانیک
36کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسي مکانيک - سایر گرایش ها
تهرانکارشناس خريد مکانيک و اقلام عمومي ، کارشناس ارشد امور قراردادها ، کارشناس ارشد پژوهش های فنی و ارتباط صنعت با دانشگاه
عسلویهمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، مهندس تعميرات مکانيک ماشين آلات دوار ، مهندس تعميرات مکانيک و تجهيزات ثابت ، مهندسي تراشکاري
مهرمسئول انبارهاي عمومي و قطعات يدکي (برق مکانيک و ابزار دقيق) ، کارشناس ارشد برنامه ريزي پيشگيرانه و دوره اي ، کارشناس ارشد برنامه ريزي تعميرات ، کارشناس بازرسي فني کالا ، کارشناس براورد و کنترل هزينه ها ، کارشناس برنامه ريزي و براورد هزينه ، کارشناس مهندسي تعميرات مکانيک ، مهندس ارشد بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس بازرسي ازمايشهاي غير مخرب ، مهندس تراشکاري ، مهندس تعمير و تنظيم شيرهاي ايمني ، مهندس تعميرات تجهيزات ثابت و شيرهاي صنعتي ، مهندس تعميرات مکانيک ماشين آلات دوار ، مهندس جرثقيل سقفي و بالابرها ، مهندسي مکانيک ، کارشناس نظارت بر طراحي مکانيک ، مسئول برآورد و تعيين مقادير ، مهندس نظارت بر اجراي مکانيک ، مهندس ارشد نظارت بر اجرای مکانیک


جدول رشته های تحصیلی کاردانی مورد نیاز بر حسب محل خدمت و جدول مشاغل
ردیف رشته تحصیلی محل خدمت مشاغل
1کارداني
آتش نشاني - همه گرایش ها
عسلویهافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
مهرافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
2کارداني
بهداشت حرفه ای - همه گرایش ها
عسلویهافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
مهرافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
3کارداني
ايمني - همه گرایش ها
عسلویهافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
مهرافسر ارشد آتش نشاني نوبتکار
4کارداني
روان شناسي - همه گرایش ها
مهرکارمند امور مسافرت
5کارداني
علوم ارتباطات اجتماعی - همه گرایش ها
عسلویهمامور خريد محلي
مهرمامور خريد محلي ، کارمند امور مسافرت
6کارداني
مديريت - بازرگاني
عسلویهمامور خريد محلي
مهرمامور خريد محلي ، کارمند امور مسافرت
7کارداني
مديريت - سایر گرایش ها
عسلویهمامور خريد محلي
مهرمامور خريد محلي ، کارمند امور مسافرت
8کارداني
شيمي - همه گرایش ها
عسلویهتکنسين ارشد آزمايشگاه ، تکنسين آزمايشگاه
مهرتکنسين ارشد آزمايشگاه ، تکنسين آزمايشگاه
9کارداني
نفت - همه گرایش ها
عسلویهتکنسين ارشد آزمايشگاه ، تکنسين آزمايشگاه
مهرتکنسين ارشد آزمايشگاه ، تکنسين آزمايشگاه
10کارداني
مواد - همه گرایش ها
مهرتکنسين بازرسي جوشکاري
11کارداني
مکانيک - همه گرایش ها
عسلویهتکنسين تعميرات مکانيک تجهيزات ثابت
مهرتکنسين بازرسي جوشکاري ، تکنسين تعميرات تجهيزات ثابت و شيرهاي صنعتي


11- جدول زمانبندی و تاریخهای مهم اجرائی

تاریخ شرح
از تاریخ 98/07/01 تا 98/07/19 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
از 20 آبان ماه 1398 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون
23 آبان ماه 1398 برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری متعاقباً اعلام خوهد شد.

12- مدارک موردنیاز
1- تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام در سایت
2- اسکن و بارگذاری عکس 4*3 جدید ( طبق مشخصات ذکر شده در سایت)
3- پرداخت الکترونیکی مبلغ 500.000 ریال (پانصد هزار ریال) بابت ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق سامانه ثبت نام. لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.

13- تذکرهای بسیار مهم:
1- داوطلبان گرامی می‌بایست برای آگاهی از تمام مراحل جذب و آزمون، بصورت مستمر به سایت pps.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند.
2- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده خود شخص متقاضی می‌باشد و در هر مرحله از جذب چنانچه محرز گردد، داوطلب اطلاعات نادرست داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
3- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر( 98/07/19 )اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
4- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
5- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی در روز برگزاری آزمون کتبی ضروری خواهد بود.
6- آزمون کتبی در شهرستان های بوشهر، شیراز، مهر و تهران برگزار خواهد گردید. زمان و آدرس محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام می‌گردد.

14- مواد آزمون:

مقطع عنوان رشته مواد آزمون
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق (کلیه گرایش ها) مدار 1 و 2 – الکترونیک 1 و 2- بررسی سیستم های قدرت 1- کنترل - ماشین 1 و 2- اندازه گیری الکتریکی
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها) ترمودینامیک-سیالات-انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک وارتعاشات
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) مبانی سازمان ومدیریت-کنترل پروژه-تحقیق درعملیات1و2-آمارواحتمال-اقتصادمهندسی-کنترل موجودی
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران (کلیه گرایش ها بجز محیط زیست) استاتیک- مقاومت مصالح- تحلیل سازه- سازه بتن آرمه- زلزله- متره و برآورد- اصول و مدیریت ساخت
کارشناسی و کارشناسی ارشد معماري (کلیه گرایش ها) تنظيم شرايط محيطي- ايستايي- شناخت مواد- عناصر و جزئيات- تأسيسات- تـاريخ معمـاري جهان- معماري معاصر- معماري اسلامي - درک عمومی معماری
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر / IT/ علوم کامپیوتر
(کلیه گرایش ها)
ساختمان داده – طراحی الگوریتم – نظریه زبان ها و ماشین ها – مدارهای منطقی – معماری کامپیوتر – سیستم عامل– شبکه کامپیوتری– پایگاه داده– دروس تخصصی نرم افزار
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی/پلیمر
(کلیه گرایش ها بجز صنایع غذایی، بجز محیط زیست و بجز HSE)
و مهندسی نفت (کلیه گرایش ها)
انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد - سیالات - راکتور - کنترل - کاربرد ریاضیات
کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی -آزمایشگاه (کلیه گرایش ها) شیمی آلی-شیمی معدنی-شیمی تجزیه-شیمی فیزیک
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مواد (کلیه گرایش ها) خواص فیزیکی-خواص مکانیکی-شیمی فیزیک وترمودینامیک-خوردگی والکتروشیمی
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی (کلیه گرایش ها)
بهداشت حرفه ای (کلیه گرایش ها)
بهداشت محیط (کلیه گرایش ها)
مهندسی شیمی (HSE)
آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی (کلیه گرایش ها) ترمودینامیک – مکانیک سیالات – متالورژی فیزیکی و مکانیکی – الکتروشیمی و خوردگی – مقاومت مصالح و تست های غیر مخرب
کارشناسی و کارشناسی ارشد محیط زیست (کلیه گرایش ها)
مهندسی منابع طبیعی (محیط زیست)
مهندسی شیمی (محیط زیست)
مهندسی عمران (محیط زیست)
آلودگی آب و هوا و صوتی - بیماری های حرفه ای و مخاطرات شغلی - ایمنی و بهداشت محیط کار - HSE ومدیریت ریسک - اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست
کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت (کلیه گرایش ها) تئوری های مدیریت - مدیریت منابع انسانی - تحقیق در عملیات – بازاریابی - اقصاد خرد و کلان - ریاضی و آمار
کارشناسی ارشد MBA (کلیه گرایش ها) استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه مدیریت- دانش مسائل روز در زمینه مدیریت مؤسسات تولیدی، خدماتی و طرح های عمرانی- نظریه های عمومی مدیریت
کارشناسی و کارشناسی ارشد اقتصاد (کلیه گرایش ها) ریاضی و آمار – اقتصاد خرد و کلان – تجارت بین الملل – مالیه بین الملل – پول و بانکداری – اقتصاد اسلامی
کارشناسی و کارشناسی ارشد آمار (کلیه گرایش ها) مباني ماتريسها و جبـر خطـي- مبـاني آنـاليز رياضـي- مبـاني آنـاليز عـددي و مبـاني احتمـال- احتمال- آمار رياضي- نمونه گيري و رگرسيون
کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداري (کلیه گرایش ها) حسابداری مالیاتی – حسابرسی - حسابداری صنعتی - اصول تنظیم و کنترل بودجه - مدیریت مالی - ریاضی و آمار
کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق (کلیه گرایش ها) حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، حقوق اداری
کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد روان شناسي (کلیه گرایش ها) روان شناسی مرضی - روان شناسی عمومی- روان شناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان- روان شناسی صنعتی و سازمانی - روان شناسی اجتماعی- رفتار سازمانی
کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایش ها) مبانی کلی ارتباط جمعی- اصول روزنامه نگاری- تاریخ معاصر ایران و جهان و مسائل بین المللی مهم معاصر- آمار و روش تحقیق- نظریه های ارتباطات
کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم سياسي (کلیه گرایش ها) مبانی علم سیاست- جامعه شناسی سیاسی- اندیشه های سیاسی- تحولات سیاسی اجتماعی ایران- جهان سوم و مسائل آن- نظام های سیاسی تطبیقی
کاردانی شیمی و نفت (کلیه گرایش ها) انتقال حرارت - موازنه - ترمودینامیک و شیمی فیزیک - سیالات – عملیات واحد و انتقال جرم - شیمی آلی
کاردانی مکانیک (کلیه گرایش ها) ترمودینامیک - سیالات - انتقال حرارت - استاتیک - مقاومت مصالح
کاردانی مواد (کلیه گرایش ها) عملیات حرارتی و متالوگرافی - متالورژی فیزیکی - ریخته گری و قالب گیری
کاردانی ایمنی و بهداشت حرفه ای
(کلیه گرایش ها)
آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
کاردانی آتش نشانی (کلیه گرایش ها) آبرساني در عمليات اطفاء حريق - اصول پيشگيري و علل بروز و گسترش حريق - سيستمهاي اطفاء حريق - قوانين كار و مقررات عمومي ايمني - واكنش در مقابله با حريق و سوانح
کاردانی مدیریت (کلیه گرایش ها) تئوری های مدیریت – مدیریت رفتارسازمانی – بازاریابی ومدیریت بازار – مدیریت تولید - ریاضی و آمار -اقتصاد خرد -اصول حسابداری
کاردانی علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایش ها) مبانی کلی ارتباط جمعی- اصول روزنامه نگاری- تاریخ معاصر ایران و جهان و مسائل بین المللی مهم معاصر- آمار و روش تحقیق- نظریه های ارتباطات
کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دروس عمومی زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد - مبانی کامپیوتر - زبان انگلیسی


براي ثبت نام اينجا را كليك نماييد